Haber

Avlanmaya giderken avlandı: Genç ölümden döndü

Orlando’da megalodon dişi bulma umuduyla Myakka Nehri’nin dibine inen köpekbalığı avcısı Jeffrey Heim’e saldıran timsah nehri kırmızıya çevirdi.

Timsah, ne olduğunu anlamadan önce Heim’i iki kez kafasından ısırdı. Aynı anda kafasına takılan GoPro kamera da yaşananları kaydediyordu.

Timsahın kendisi kamerada görünmedi, ancak Heim ısırıldıktan sonra, kafatasından kan akarken su korkutucu bir kırmızıya döndü. Su geçirmez GoPro kafasına takılı olmasaydı yaralarının çok daha kötü olması bekleniyordu.

Hayvan kafa derisini ve elini ısırdı ama Heim sakinliğini koruyarak başka bir darbeden kaçındı. Nehir kıyısına ulaştı ve yardım istedi.

Başı 34 kez zımbalanan talihsiz adam hastaneye kaldırıldı. Sıkıntısını TikTok’ta belgeledi ve hayranlarına ameliyattan önce hastanede nasıl olduklarını gösterdi. Gözleri morarmış ve şişmiş, ayrıca kafasında önemli kesikler vardı.

Yaralarına rağmen, suçlama onu köpekbalığı dişi toplama tutkusundan uzaklaştırmadı, aslında şöyle dedi: “Nihayetinde, bir gün yaşlandığımda, en iyilerden oluşan bir müzeye sahip olmak istiyorum ve artık burada olmadığımda bu hikayeyi başkalarına aktarmak istiyorum.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu